Model Context Protocol (1.0.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: General Settings
hu: Általános beállítások

en: Secret key
hu: Titkos kulcs

en: Plugin ID
hu: A bővítmény azonosítója
