Model Context Protocol (1.0.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Enable
lt: Įjungti

en: Secret key
lt: Slaptas raktas

en: Plugin ID
lt: Įskiepio ID
