Model Context Protocol (1.0.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Authentication Settings
nl: Authenticatie instellingen

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: Secret key
nl: Geheime sleutel

en: Automation
nl: Automatisering

en: Plugin ID
nl: Plug-in ID
