Model Context Protocol (1.0.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Development
pt: Desenvolvimento

en: Enable
pt: Habilitar

en: General Settings
pt: Configurações Gerais

en: Secret key
pt: Chave secreta

en: Token Key
pt: Chave

en: Plugin ID
pt: ID do Plug-in
