Model Context Protocol (1.0.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Development
pt: Desenvolvimento

en: Enable
pt: Ativar

en: General Settings
pt: Definições Gerais

en: Plugin ID
pt: ID do plugin
