Model Context Protocol (1.0.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Development
sv: Utveckling

en: Enable
sv: Aktivera

en: General Settings
sv: Allmänna Inställningar

en: Plugin ID
sv: ID-nummer för plugin
