Model Context Protocol (1.0.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Development
tr: Geliştirme

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: General Settings
tr: Genel ayarlar

en: Plugin ID
tr: Eklenti Kimliği
