Model Context Protocol (1.0.1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Development
da: Udvikling

en: Enable
da: Aktivér

en: Secret key
da: Hemmelig nøgle

en: Automation
da: Automatisering
