Model Context Protocol (1.1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Development
cs: Vývoj

en: Enable
cs: Zapnout

en: General Settings
cs: Obecné nastavení

en: Plugin ID
cs: ID pluginu
