Model Context Protocol (1.1.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Development
it: Sviluppo

en: Enable
it: Abilita

en: General Settings
it: Impostazioni generali

en: Plugin ID
it: ID del plugin
