Model Context Protocol (1.1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Development
lv: Izstrāde

en: Enable
lv: Iespējot

en: General Settings
lv: Vispārējie uzstādījumi

en: Secret key
lv: Slepenā atslēga
