Model Context Protocol (1.1.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Enable
pl: Włącz

en: General Settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Secret key
pl: Sekretny klucz

en: Plugin Settings
pl: Ustawienia wtyczki

en: Plugin ID
pl: ID wtyczki
