Model Context Protocol (1.1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Development
sk: Vývoj

en: Enable
sk: Povoliť

en: General Settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Plugin ID
sk: ID doplnku
