Model Context Protocol (1.1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Development
vi: Phát triển

en: Enable
vi: Bật

en: General Settings
vi: Thiết lập chung

en: Secret key
vi: Khóa bí mật
