MD Fontello (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Delete
id: Padam

en: View
id: Pandangan

en: Machine name
id: Nama mesin

en: About
id: Perihal

en: The file could not be uploaded.
id: Fail tidak dapat dimuat naik.
