MD Fontello (8.x-1.1) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Enabled
is: Virkt

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Import
is: Flytja inn

en: Label
is: Merking

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni

en: Before
is: Fyrir

en: After
is: Eftir

en: Open link in new window
is: Opna hlekk í nýjum glugga

en: About
is: Um

en: - Select -
is: - Velja -
