MD Fontello (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (23 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Enabled
ru: Включено

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Import
ru: Импортировать

en: Label
ru: Метка

en: View
ru: Просмотр

en: Before
ru: До

en: After
ru: После

en: Open link in new window
ru: Открывать ссылку в новом окне

en: Link text
ru: Текст ссылки

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: About
ru: Информация

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Link title
ru: Заголовок ссылки

en: The file could not be uploaded.
ru: Файл не может быть загружен.

en: Trim link text length
ru: Сокращать длину текста ссылки

en: URL only
ru: Только URL

en: Show URL as plain text
ru: Показать URL как обычный текст

en: Add rel="nofollow" to links
ru: Добавить к ссылкам rel="nofollow"

en: Placeholder for URL
ru: Заполнитель для URL

en: Placeholder for link text
ru: Заполнитель для текста ссылки

en: Link format settings
ru: Настройки формата ссылки
