MD Fontello (8.x-1.1) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Label
ta: அடையாளம்

en: View
ta: பார்

en: Before
ta: முன்

en: After
ta: பிறகு

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: About
ta: பற்றி

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -

en: The file could not be uploaded.
ta: கோப்பை தரவேற்ற இயலவில்லை.
