MD Fontello (8.x-1.2) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Import
gu: આયાત

en: Label
gu: શિર્ષક

en: View
gu: જુઓ

en: Before
gu: પહેલાં

en: After
gu: પછી

en: Link text
gu: કડી શીર્ષક

en: About
gu: વિશે
