MD Fontello (8.x-1.2) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Enabled
lv: Iespējots

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Import
lv: Importēt

en: Label
lv: Etiķete

en: View
lv: Skatīt

en: Before
lv: Pirms

en: After
lv: Pēc

en: Open link in new window
lv: Atvērt saiti jaunā logā

en: Link text
lv: Saites teksts

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: The file could not be uploaded.
lv: Datni nebija iespējams augšupielādēt.

en: Add rel="nofollow" to links
lv: Pievienot saitēm rel="nofollow".
