MD Fontello (8.x-1.2) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Enabled
mr: समर्थ

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Import
mr: आयात

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी
