MD Fontello (8.x-1.2) - en to nl translation catalogue (23 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: - None -
nl: - Geen -

en: Import
nl: Importeren

en: View
nl: Weergeven

en: Before
nl: Voor

en: After
nl: Na

en: Open link in new window
nl: Link in nieuw venster openen

en: Link text
nl: Linktekst

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: About
nl: Over

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Link title
nl: Linktitel

en: The file could not be uploaded.
nl: Het bestand kan niet worden geüpload.

en: Trim link text length
nl: Lengte linktekst inkorten

en: URL only
nl: Alleen URL

en: Show URL as plain text
nl: URL als platte tekst weergeven

en: Add rel="nofollow" to links
nl: rel="nofollow" aan links toevoegen

en: Placeholder for URL
nl: Plaatshouder voor URL

en: Placeholder for link text
nl: Plaatshouder voor linktekst

en: Link format settings
nl: Instellingen linkopmaak

en: content @type: deleted @label.
nl: inhoud @type: @label verwijderd.
