MD Fontello (8.x-1.2) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Enabled
pl: Włączone

en: - None -
pl: - Brak -

en: Import
pl: Importuj

en: Label
pl: Etykieta

en: View
pl: Widok

en: Before
pl: Przed

en: After
pl: Po

en: Open link in new window
pl: Otwórz odnośnik w nowym oknie

en: Link text
pl: Treść odnośnika

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: About
pl: O stronie

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Link title
pl: Tytuł odnośnika

en: The file could not be uploaded.
pl: Nie udało się wysłać pliku.

en: Trim link text length
pl: Długość przyciętej treści odnośnika

en: URL only
pl: Tylko adres URL

en: Show URL as plain text
pl: Pokaż adres URL jako czysty tekst

en: Add rel="nofollow" to links
pl: Dodaj rel="nofollow" do odnośników

en: Placeholder for URL
pl: Zaślepka adresu URL

en: Placeholder for link text
pl: Zaślepka tekstu odnośnika

en: Link format settings
pl: Ustawienia formatu odnośnika
