MD Fontello (8.x-1.2) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Enabled
sk: Povolené

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Import
sk: Importovať

en: Label
sk: Označenie

en: View
sk: Zobraziť

en: Before
sk: Pred

en: After
sk: Za

en: Open link in new window
sk: Otvoriť linku v novom okne

en: Link text
sk: Text odkazu

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: About
sk: Informácie o

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Link title
sk: Titulok adresy

en: The file could not be uploaded.
sk: Súbor nemôže byť nahratý.

en: Show URL as plain text
sk: Zobraziť URL ako obyčajný text

en: Placeholder for URL
sk: Zástupný reťazec pre URL

en: Placeholder for link text
sk: Zástupný reťazec pre odkaz

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
