MD Fontello (8.x-1.2) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Import
sl: Uvozi

en: Label
sl: Oznaka

en: View
sl: Prikaži

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu
