MD Fontello (8.x-1.4) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Enabled
he: מופעל

en: - None -
he: - ללא -

en: Import
he: יבוא

en: Label
he: תווית

en: View
he: צפיה

en: Before
he: לפני

en: After
he: אחרי

en: Open link in new window
he: פתח קישור בחלון חדש

en: Link text
he: כותרת הקישור

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Link title
he: כותרת הקישור

en: Link format settings
he: הגדרות פורמט קישור
