MD Fontello (8.x-1.6) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: View
ne: दृश्य

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
