MD Fontello (8.x-1.6) - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Enabled
ro: Activat

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Label
ro: Etichetă

en: View
ro: Afişează

en: Before
ro: Anterior

en: After
ro: După

en: Open link in new window
ro: Deschidere legătură în fereastră nouă

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: About
ro: Despre

en: - Select -
ro: -Selectaţi-

en: The file could not be uploaded.
ro: Fişierul nu a putut fi încărcat.

en: Trim link text length
ro: Prescurtează lungimea textului legăturii

en: URL only
ro: Doar URL

en: Show URL as plain text
ro: Arată URL-ul ca text simplu

en: Add rel="nofollow" to links
ro: Adaugă rel="nofollow" la legături

en: Placeholder for URL
ro: Înlocuitor pentru URL

en: Placeholder for link text
ro: Înlocuitor pentru textul legăturii

en: Link format settings
ro: Setări pentru formatul legăturii
