Multidomain Site Verification (2.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Next
az: İrəli

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: File
az: Fayl

en: Edit
az: Dəyiş

en: None
az: Yoxdur

en: Domain
az: Domen
