Multidomain Site Verification (2.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: File
eu: Fitxategi

en: Edit
eu: Editatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Domain
eu: Domeinua
