Multidomain Site Verification (2.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Next
fa: بعدی

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Cancel
fa: لغو

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: File
fa: فایل

en: Edit
fa: ویرایش

en: None
fa: هیچ

en: Domain
fa: دامنه

en: Google
fa: گوگل
