Multidomain Site Verification (2.0.0-beta1) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Next
mn: Дараах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: File
mn: Файл

en: Edit
mn: Засварлах

en: None
mn: Байхгүй

en: Domain
mn: Домэйн
