Multidomain Site Verification (2.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Next
pt: Próximo

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: File
pt: Arquivo

en: Edit
pt: Editar

en: None
pt: Nenhum

en: Domain
pt: Domínio
