Multidomain Site Verification (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: File
km: ឯកសារ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: None
km: គ្មាន

en: Domain
km: ដែន
