Multidomain Site Verification (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Next
lt: Kitas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: File
lt: Failas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: None
lt: Joks

en: Domain
lt: Domenas
