Multidomain Site Verification (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Next
oc: Seguent

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: File
oc: Fichièr

en: Edit
oc: Modificar

en: None
oc: Pas cap

en: Domain
oc: Domeni
