Multidomain Site Verification (8.x-1.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Next
sr: Следећи

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Edit
sr: Измени
