Multidomain Site Verification (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Next
th: ถัดไป

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: File
th: ไฟล์

en: Edit
th: แก้ไข

en: None
th: ไม่มี

en: Domain
th: โดเมน
