Multidomain Site Verification (8.x-1.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: File
ug: ھۆججەت

en: None
ug: يوق
