Multidomain Site Verification (8.x-1.1) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Next
am: ቀጣይ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ
