Multidomain Site Verification (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Next
ar: التالي

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: File
ar: ملف

en: Edit
ar: تحرير

en: None
ar: لا شيء

en: Domain
ar: النطاق
