Multidomain Site Verification (8.x-1.1) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Next
bn: পরবর্তী

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: File
bn: ফাইল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: None
bn: একটিও নয়
