Multidomain Site Verification (8.x-1.1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Next
hr: Sljedeći

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: File
hr: Datoteka

en: Edit
hr: Uredi

en: None
hr: Nema

en: Domain
hr: Domena
