Multidomain Site Verification (8.x-1.1) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: File
hy: Ֆայլ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Domain
hy: Դոմեյն
