Multidomain Site Verification (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Next
lv: Tālāk

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: File
lv: Fails

en: Edit
lv: Labot

en: None
lv: Nav

en: Domain
lv: Domēns
