Multidomain Site Verification (8.x-1.1) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Next
sl: Naslednja

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: File
sl: Datoteka

en: Edit
sl: Uredi

en: None
sl: Brez

en: Domain
sl: Domena
