Multidomain Site Verification (8.x-1.2) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Next
cs: Další

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: File
cs: Soubor

en: Edit
cs: Upravit

en: None
cs: Žádné

en: Domain
cs: Doména
