Multidomain Site Verification (8.x-1.2) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Next
ur: اگلا

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: File
ur: فائل

en: Edit
ur: تدوین

en: None
ur: کوئی بھی نہیں
