Multidomain Site Verification (8.x-1.2) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Next
vi: Tiếp

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: File
vi: Tập tin

en: Edit
vi: Sửa

en: None
vi: Không có

en: Domain
vi: Miền
