Multidomain Site Verification (8.x-1.2) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Next
be: Наступны

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: File
be: Файл

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Domain
be: Дамен
